آمده ام کمی گرد و خاک بروبم!

وبلاگم به قدری رسمی ناک! بود که سنگین شد و تنها ماند و گرد و خاک گرفت.این روزها گرد و خاکش را می روبم و بر می گردم به نوشتن هایم.

هوای دور و برم زیادی سرد شده.باید کمی با خودم گرم بگیرم.

/ 38 نظر / 47 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دالکاف

حفره های مرموز.......! ..... دروذ آرزوی پیروزی دارم برای شما... گرامی...

شایر

با سلام و احترام دعوتید به «جهان و چشم های او» پیشاپیش سپاس از حضور سبزتان

حسن آذری

گاهی لازم است نقشه را از وسط تا بزنم آذربایجان بیفتد روی خلیج فارسی تبریز خوب شود وُ بندر ترکی برقصد گاهی هم باید نقشه را از شرق به غرب تابزنم خراسان را بفرستم به پابوس آهوان کردستان با شعر تازه ای،که ازترس آتش، ازارتفاع افتاده است در وبلاگم "سپیده دمی که بوی لیمو می دهد" به روز شده ام با احترام و افتخار دعوت می شوید به خوانش و گفتگو.

اورسجی

سلام قلمت سبز رنگ چشمی در پس پلکهای مصنوعی ، مصنوعی ست نمی خواهم بپرسم آسمان آبی ست یا سبز است

مهدی آخرتی

با خبر «تو بی دلیل زیبایی» در نمایشگاه کتاب تهران و شعر پست اخیر به روزم دعوتی دوست من

ایگونا

دیوانگان تنها وارثان واقعی زمین بودند که در کارناوال درد و درد چتر باگ میرقصیدند در هجوم بارانهای خون صورتشان خیس عرق های پیشانیشان میشد و گلویشان بغضهایی را فریاد میزد که تنها بلد بودند بخندند سکوت میکردند تا مباد صدای نفس هایشان پرندگان را به بیراهه بکشد و فریاد میکشیدند خودشان را درون خودشان که سیاه بودند و سفید میدانستند که هیچ نمیدانند هزار باره خندیده بودند شب های مهتاب را...

طاق بستان کرمانشاه/بیستون کرمانشاه/تکیه معاون الملک/تکیه بیگلربیگی/باغ پرندگان کرمانشاه/باغ گلها کرمانشاه و...

می گـوینـد عنـاصــر اصـلی چهـار تـا هسـتنـد " آبـــــــ آتـــــش خــــاکـــــ هـــــوا " خـوب کـه فکـر می کنـم می بینـم ، درسـت اسـت... .... آبـی کـه از تــو دریــغ کــردند... آتـشی کـه بـر خیـمـه گـاهـت انـداختـند... خـاکی کـه شـد محـل سـجـده ی مــا... و هــوایی کـه عمــریسـت در دلـهـا انـداخـته ای... تـرکـیب ایـن چـهـار تـا شــد کـــربــلا... kermanshahan20.blogfa.com (وبلاگ دیدنیهای کرمانشاهان) kermanshah29.blogfa.com (وبلاگ کرمانشـاه گهواره تمدن)

30نا

سلام گذرگه خیال با مسافر خسته منتظر قدوم مهربان شماست. [گل][گل][گل]